Друк

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ЗАСУЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В ОДНОМАНДАТНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ


Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів         18 грудня 2016 року   

18 грудня 2016 року

Засульська сільська виборча комісія, Лубенського району, Полтавської області

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про реєстрацію кандидатів в депутати Засульської сільської ради об’єднаної територіальної громади в одномандатних виборчих округах

 

Номер одноман-датного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Число, місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

Громадянство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партійність

Посада

Місце роботи (заняття)

Місце проживання

Суб’єкт висування кандидата (назва місцевої організації політичної партії або самовисування)

Дата прийняття постанови
(дд.мм.рррр)

Номер постанови

 

15

Пилипенко Іван Васильович

27.06.1953

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Пенсіонер

 

с. Оріхівка

Самовисування

24.11.2016

67

 

25

Діденко Любов Олексіївна

08.03.1961

Громадянин Україна

Вища

Позапартійна

Завідуюча

Михнівський ДНЗ «Сонечко»

с. Мизнівці

Самовисування

24.11.2016

68

 

20

Демура Павло Андрійович

26.03.1970

Громадянин Україна

Середня

Позапартійний

Охоронник

охоронна фірма «Венбест» м. Київ

с. Пишне

Самовисування

24.11.2016

69

 

17

Перепелиця Іван Петрович

24.09.1961

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Пенсіонер

 

с. Лука

Самовисування

24.11.2016

70

 

8

Ісаєнко Володимир Володимирович

25.11.1971

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Інженер з охорони праці

Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної академії

с. Войниха

Самовисування

24.11.2016

71

 

22

Єремієвський Юрій Анатолійович

09.06.1973

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Директор школи

Вищебулатецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

м. Лубни

Самовисування

24.11.2016

72

 

1

Сиров Дмитро Степанович

27.08.1982

Громадянин Україна

Середня

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

м. Засулля

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

24.11.2016

73

 

2

Бандура Валентина Евгеніївна

23.03.1954

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

Пенсіонер

 

с. Засулля

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

24.11.2016

74

 

3

Кундіренко Юрій Петрович

16.11.1957

Громадянин Україна

Вища

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

Директор

Управління Держпраці у Полтавській області

с. Засулля

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

24.11.2016

75

 

4

Безчасний Володимир Михайлович

24.11.1946

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Пенсіонер

 

с. Засулля

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

24.11.2016

76

 

5

Ступка Андрій Миколайович

03.02.1975

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Керівник відділу оцінки майна

ПП підприємство «Бюро послуг та консультацій»

с. Солониця

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

24.11.2016

77

 

6

Куліш Микола Олексійович

22.02.1960

Громадянин Україна

Середня

Позапартійний

Пенсіонер

 

м. Лубни

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

24.11.2016

78

 

7

Шелег Тетяна Василівна

30.05.1967

Громадянин Україна

Вища

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

Вчитель

Войнихівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Войниха

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

24.11.2016

79

 

8

Савченко Валентина Василівна

16.12.1966

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

Тимчасово не працює

 

м. Лубни

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

24.11.2016

80

 

10

Шумейко Анатолій Іванович

26.02.1970

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Вчитель

Мацківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Мацківці

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

24.11.2016

81

 

12

Береза Андрій Олексійович

07.12.1975

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

Оператор котельні

Березівська ЗОШ І-ІІ ступенів

с. Березівка

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

82

 

13

Жмак Ярослава Володимирівна

24.04.1971

Громадянин Україна

Вища

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

Педагог організатор

Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Оріхівка, Агромістечко

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

83

 

14

Парнюк Наталія Андріївна

15.04.1967

Громадянин Україна

Вища

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

Завідуюча

Оріхівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

с. Новооріхівка

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

84

 

15

Борисенко Ганна Петрівна

09.10.1966

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

Чергова по переїзду с. Кремянка Лубенського району

Південна залізниця ПАТ «Укрзалізниця»

с. Кремянка

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

85

 

16

Харапудько Валерій Олексійович

11.06.1962

Громадянин Україна

Вища

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

Пенсіонер МВС України

 

м. Лубни

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

86

 

17

Дубас Олексій Григорович

10.01.1985

Громадянин Україна

Середня

Позапартійний

Приватний підприємець

 

с. Мгар

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

87

 

18

Сердюк Світлана Олексіївна

05.08.1968

Громадянин Україна

Вища

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

Директор

Вільшанська ЗОШ І-ІІ ступенів

м. Лубни

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

88

 

19

Лябах Оксана Олексіївна

25.02.1993

Громадянин Україна

Вища

Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

Тимчасово не працює

 

с. Тарасівка Оржицький район

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

89

 

20

Кащенко Олександр Васильович

01.03.1970

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Новаки

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

90

 

21

Сколота Віктор Михайлович

08.09.1972

Громадянин Україна

Середня технічна

Позапартійний

Слюсар котельні

ПАТ «Лубни Фарм»

с. В.Булатець

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

91

 

22

Буніна Світлана Василівна

17.04.1967

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійна

Фахівець зі страхування

Страхова компанія «Провідна»

с. В.Булатець

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

92

 

23

Сацький Дмитро Юрійович

26.12.1987

Громадянин Україна

Середня технічна

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

м. Лубни

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

94

 

24

Гармаш Алла Анатоліївна

15.10.1978

Громадянин Україна

Вища

Позапартійна

Вчитель

Михнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Михнівці

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

93

 

25

Супрун Анатолій Іванович

22.11.1963

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Педагог-організатор

Михнівська ЗОШ І-ІІІ

с. Михнівці

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

95

 

26

Ганага Наталія Миколаївна

22.10.1981

Громадянин Україна

Вища

Позапартійна

Заступник директора

Вільшанська ЗОШ І-ІІ ступенів

с. В`язівок

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП

24.11.2016

96

 

1

Симоненко Леонід Миколайович

31.10.1975

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Заступник начальника з електромереж

Лубенська філія ПАТ «Полтаваобленерго»

с. Засулля

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

97

 

2

Грабко Альона Володимирівна

03.11.1990

Громадянин Україна

Вища

член Радикальної партії Олега Ляшка

Старший адміністратор

Дитячий розважальний центр Депот

с. Засулля

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

98

 

3

Стасевський Анатолій Миколайович

13.03.1955

Громадянин Україна

Середня

Позапартійний

Пенсіонер

 

м. Лубни

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

99

 

4

Тронько Володимир Михайлович

03.02.1958

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Директор

ТОВ «Посулля-агро»

м. Лубни

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

100

 

5

Тимошенко Катерина Іванівна

13.04.1961

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член Радикальної партії Олега Ляшка

Бухгалтер

ДНЗ № 1 «Дзвіночок»

с. Засулля

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

101

 

6

Чирка Юрій Григорович

31.01.1978

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Директор

ТОВ «Солоницьке»

м. Лубни

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

102

 

7

Гунько Дмитро Миколайович

11.08.1972

Громадянин Україна

Професійно-технічна

Позапартійний

Приватний підприємець

 

с. Войниха

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

103

 

8

Якимець Сергій Васильович

04.02.1958

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Лікар ортопед стоматолог

Лубенська стоматологічна комунальна поліклініка

с. Солониця

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

104

 

9

Дмитренко Сергій Миколайович

15.04.1973

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Піски

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

105

 

10

Климченко Юрій Васильович

17.06.1960

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Директор

Комунальний стадіон «Центральний»

м. Лубни

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

106

 

11

Кисіль Іван Михайлович

07.07.1960

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Єгер

Лубенське ГМРП ПОО УТМР

с. Шершнівка

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

107

 

12

Береза Іван Іванович

26.04.1995

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Березівка

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

108

 

13

Мірошніченко Олександр Миколайович

29.10.1968

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Пенсіонер

 

с. Оріхівка

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

109

 

14

Ющенко Микола Петрович

12.05.1961

Громадянин Україна

Середня технічна

Позапартійний

Директор

СФГ «Зоряне»

с. Оріхівка

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

110

 

15

Бабенко Олексій Олександрович

22.01.1958

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Одноосібник

 

с. Войниха

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

111

 

16

Денисенко Станіслав Іванович

14.06.1978

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Фельдшер

Литвяківська АЗПСМ

с. Литвяки

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

112

 

17

Гринь Микола Олексійович

05.08.1948

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Єгер

Лубенського ГМРП ПОО УТМР

с. Мгар

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

113

 

18

Ошека Тетяна Олегівна

04.12.1975

Громадянин Україна

Вища

Позапартійна

Приватний підприємець

 

с. Вільшанка

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

114

 

19

Жайворінок Любов Олексіївна

07.01.1962

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійна

Черговий по залізничному переїзду Гребінківської дистанції колії

Південна залізниця ПАТ «Укрзалізниця»

с. Новаки

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

115

 

21

Угляниця Олексій Миколайович

15.11.1979

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Голова СФГ

СФГ «Добродій»

с. В.Булатець

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

116

 

22

Сокол Віктор Олексійович

11.01.1969

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Вчитель

Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10

с. В.Булатець

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

117

 

23

Ландрінський Ігор Борисович

09.05.1968

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член Радикальної партії Олега Ляшко

Охоронник

ТОВ «Лубенський молочний завод»

с. Н.Булатець

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

118

 

24

Мироненко Надія Григорівна

25.04.1967

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійна

Патронажна медична сестра

Лубенська районна організація Товариства Червоного Хреста

с. Михнівці

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

119

 

25

Буркацька Лідія Іванівна

25.06.1970

Громадянин Україна

Середня саеціальна

Позапартійний

Бухгалтер

ТОВ «Юнігрейн Агро»

с. Олександрівка

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

120

 

26

Гармаш Наталія Василівна

23.03.1964

Громадянин Україна

Вища

Член Радикальної партії Олега Ляшко

Головний лікар

Лубенський районний центр ПМДС

с. В`язівок

Радикальна партія Олега Ляшка

24.11.2016

121

 

18

Конько Ніна Миколаївна

02.06.1970

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійна

Завідуюча

Вільшанський ФАП

с. Вільшанка

Самовисування

24.11.2016

122

 

13

Рева Валерій Володимирович

28.01.1967

Громадянин Україна

Середня

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Оріхівка Агромістечко

Самовисування

24.11.2016

124

 

5

Герга Антон Васильович

22.05.1979

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Інспектор патруля

ГФ Муніципальна служба правопорядку в м. Лубни

с. Солониця

Самовисування

24.11.2016

123

 

3

Кривенко Олександр Анатолійович

26.01.1976

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Пенсіонер

 

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

125

 

2

Руденко Лідія Григорівна

09.11.1961

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Тимчасово на працює

 

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

126

 

1

Потапенко Василь Михайлович

11.03.1962

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

127

 

15

Киктенко Олена Андріївна

22.08.1989

Громадянин Україна

Вища

Член Лубенської районної партійної організації Аграрної партії України

Приватний підприємець

 

с. Новоріхівка

Самовисування

24.11.2016

128

 

8

Максяк Тетяна Григорівна

25.11.1970

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член Лубенської районної партійної організації Аграрної партії України

Маляр-штукатур

Лубенський ЖЕК

с. Піски

Самовисування

24.11.2016

129

 

17

Резвін Максим Юрійович

03.12.1996

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член Лубенської районної партійної організації Аграрної партії України

Вантажник

ТОВ «Кашкан Логістик»

с. Войниха

Самовисування

24.11.2016

130

 

24

Резвін Юрій Миколайович

31.03.1974

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член Лубенської районної партійної організації Аграрної партії України

Апаратник обробки зерна

Лубенський «насіннєобробний» завод

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

131

 

2

Шевчик Тетяна Павлівна

21.04.1986

Громадянин Україна

Вища

Член Лубенської районної партійної організації Аграрної партії України

Приватний підприємець

 

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

132

 

9

Семченко Зоя Анатоліївна

31.01.1974

Громадянин Україна

Вища

Член Лубенської районної партійної організації Аграрної партії України

Майстер виробничого навчання

ПТУ № 53 с. Войниха

с. Войниха

Самовисування

24.11.2016

133

 

11

Дудник Юрій Миколайович

29.12.1964

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Член Лубенської районної партійної організації Аграрної партії України

Майстер виробничого навчання

ПТУ № 53 с. Войниха

с. Войниха

Самовисування

24.11.2016

134

 

7

Шульга Володимир Валерійович

07.11.1970

Громадянин Україна

Середня

Член Лубенської районної партійної організації Аграрної партії України

Приватний підприємець

 

с. Войниха

Самовисування

24.11.2016

135

 

8

Філенко Ілона Василівна

26.11.1983

Громадянин Україна

Вища

Позапартійна

Спеціаліст І категорії бухгалтерського обліку

Засульська сільська рада

с. Войниха

Самовисування

24.11.2016

136

 

2

Іванова Оксана Григорівна

04.06.1978

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійна

Секретар сільської ради

Засульська сільська рада

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

137

 

17

Сергієнко Тетяна Григорівна

26.07.1974

Громадянин Україна

Вища

Позапартійна 

Заступник директора з НВР

Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7

м. Лубни

Самовисування

24.11.2016

138

 

14

Акімова Ольга Василівна

12.12.1962

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійна

Завідуюча шкільною бібліотекою

Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Оріхівка

Самовисування

24.11.2016

139

 

8

Якименко Олександр Миколайович

20.06.1969

Громадянин Україна

Вища

Член партії «Відродження»

Начальник

Станційно-лінійна дільниця № 1

с. Войниха

Самовисування

24.11.2016

140

 

5

Діжевський Василь Васильович

12.09.1949

Громадянин Україна

Середня технічна

Позапартійний

Пенсіонер

 

с. Солониця

Самовисування

24.11.2016

141

 

9

Олифіренко Євгеній Анатолійович

28.05.1981

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Економіст з матеріально-технічного забезпечення

Лубенське ЛВУМГ філії УМГ «Київтрансгаз»

с. Піски

Самовисування

24.11.2016

142

 

11

Коротун Микола Федорович

16.01.1945

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Пенсіонер

 

с. Шершнівка

Самовисування

24.11.2016

143

 

4

Киба Ольга Миколаївна

22.05.1977

Громадянин Україна

Вища

Позапартійна

Тимчасово не працює

 

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

144

 

21

Семененко Юрій Євгенійович

08.03.1971

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

. Лубни

Самовисування

24.11.2016

145

 

24

Соломаха Олександр Олександрович

09.06.1987

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Михнівці

Самовисування

24.11.2016

146

 

1

Юрченко Євгеній Валерійович

01.02.1978

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

147

 

4

Трохименко Анатолій Миколайович

01.03.1955

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Директор

ПТУ № 53 с. Войниха

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

148

 

18

Глущенко Сергій Віталійович

18.11.1984

Громадянин Україна

Неповна середня

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Вільшанка

Самовисування

24.11.2016

149

 

9

Сухина Сергій Григорович

29.08.1961

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Тернівщина

Самовисування

24.11.2016

150

 

4

Нестерова Валентина Іванівна

04.03.1958

Громадянин Україна

Вища

Позапартійна

Вчитель

Засульська гімназія

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

151

 

25

Паляниця Максим Сергійович

25.04.1990

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Начальник відділу

Лубенське МЦБПД

м. Лубни

Самовисування

24.11.2016

152

 

18

Жученко Сергій Миколайович

24.05.1964

Громадянин Україна

Вища

Член партії БПП «Солідарність»

Приватний підприємець

 

с. Розсошенці

Самовисування

24.11.2016

153

 

23

Корнієнко Сергій Васильович

15.10.1962

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Голова фермерського господарства

Фермерське господарство «Струмок»

м. Лубни

Самовисування

24.11.2016

154

 

2

Дорошенко Сергій Володимирович

02.08.1981

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

Начальник управління

Лубенське ЛВУМГ філії УМГ «Київтрансгаз»

м. Лубни

Самовисування

24.11.2016

155

 

6

В`юницький Олександр Миколайович

06.03.1980

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійний

Водій

«ПАТ» «ДПЗКУ» Лубенський НОЗ

с. Солониця

Самовисування

24.11.2016

156

 

16

Кухта Наталія Валеріївна

04.03.1973

Громадянин Україна

Вища

Позапартійна

Завідуюча

Литвяківський ДНЗ «Лебідонька»

с. Литвяки

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»

24.11.2016

157

 

14

Остапенко Вячеслав Володимирович

28.05.1974

Громадянин Україна

Вища

Позапартійний

вчитель

Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Оріхівка. Агромістечко

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»

24.11.2016

158

 

13

Хоменко Валерій Олександрович

19.01.1988

Громадянин Україна

Середня

Позапартійний

Голова правління

ОСК «Надія»

с. Оріхівка. Агромістечко

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»

24.11.2016

159

 

24

Докторович Олександр Миколайович

16.11.1977

Громадянин Україна

Середня

Позапартійний

Вчитель

Михнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Михнівці

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»

24.11.2016

160

 

9

Шаповал  Григорій Миколайович

21.05.1977

Громадянин Україна

Загальна

Позапартійний

Тимчасово не працює

 

с. Піски

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»

24.11.2016

161

 

6

Губська Олена Анатоліївна

15.12.1991

Громадянин Україна

Середня спеціальна

Позапартійна

Приватний підприємець

Магазин Фрегат

с. Солониця

Самовисування

24.11.2016

162

 

5

Губський Олег Сергійович

30.03.1988

Громадянин Україна

Середня

Позапартійна

Приватний підприємець

Магазин Фрегат

с. Солониця

Самовисування

24.11.2016

163

 

1

Шерстюк Зоя Яківна

26.04.1956

Громадянин Україна

Вища 

Позапартійна

Приватний підприємець

 

с. Засулля

Самовисування

24.11.2016

164

Голова Засульської СВК

     

Гнатенко Т.О.