УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять восьма сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 вересня 2014 року

Про передачу в 2015 році бюджетних

трансфертів між місцевими бюджетами

Лубенського району на централізоване

тимчасове зберігання архівних документів,

що не належать до Національного архівного фонду

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 92, 101, 106 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення належного централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити передачу до районного бюджету в 2015 році бюджетних трансфертів у сумі 127000 гривень для централізованого тимчасового зберігання Лубенським районним трудовим архівом архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Темченку О.В. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2015 році між районною та сільськими радами в строки визначені законодавством України.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                     О.В.Темченко

 

Переглянути додатки до проекту рішення "Про передачу в 2015 році  бюджетних трансфертів  між місцевими бюджетами Лубенського  району на централізоване тимчасове зберігання  архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду."