УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять шоста сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 липня 2014 року

Про передачу в 2015 році бюджетних

трансфертів Лубенській міській раді на

надання медичної допомоги населенню

району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 89, 93, 101 Бюджетного кодексу України та з метою належного обслуговування населення, яке проживає на території району установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

     1. Передати у 2015 році Лубенській міській раді бюджетні трансферти у розмірі 33,3 відсотка до розрахункових показників обсягу видатків на охорону здоров'я зведеного бюджету району на надання первинної медико-санітарної, амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної допомоги населенню, яке проживає на території району, установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету.

     2. Голові районної ради Темченку О.В. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2015 році між районною та міською радами у строки, визначені законодавством України.

     3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                    О.В. Темченко

 

Переглянути додатки до проекту рішення " Про передачу  в 2015 році  бюджетних трансфертів Лубенській міській раді  на надання медичної допомоги  населенню району"