УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

двадцята сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 вересня 2013 року

Про передачу в 2014 році

бюджетних трансфертів

між місцевими бюджетами

Лубенського району

на утримання ЦДЮТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 92, 101, 106 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення створення необхідних умов для виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації та продуктивної праці учнів, які проживають на території Лубенського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити передачу до районного бюджету в 2014 році бюджетних трансфертів у сумі 548 365 гривень на утримання Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Дядечку О.І. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2014 році між районною та сільськими радами в строки, визначені законодавством України.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                  О.І. Дядечко

 

Переглянути додатки до проекту рішення  "Про передачу  в 2014 році бюджетних трагнсфертів  між місцевими бюджетами  Лубенського районуна утримання ЦДЮТ"