УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

двадцята сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 вересня 2013 року

Про передачу в 2014 році бюджетних

трансфертів між місцевими бюджетами

Лубенського району на централізоване

тимчасове зберігання архівних документів,

що не належать до Національного архівного фонду

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 92, 101, 106 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення належного централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити передачу до районного бюджету в 2014 році бюджетних трансфертів у сумі 120 000 гривень для централізованого тимчасового зберігання Лубенським районним трудовим архівом архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Дядечку О.І. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2014 році між районною та сільськими радами в строки, визначені законодавством України.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                   О.І. Дядечко

 

Переглянути додатки до проекту рішення "Про передачу в 2014 році бюджетних трансфертів  між місцевими бюджетами  Лубенського району  на централізоване  тимчасове зберігання  архівнихдокументів , що не належать до Національного архівного фонду"