УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вісімнадцята сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                             від  17 травня  2013 року

 

Про  передачу  майна,  що  належить

до спільної власності територіальних

громад сіл району

 

                Відповідно до статей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», положень постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року №1482 «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» (зі змінами), рішення районної ради від 16 листопада 2012 року «Про порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району», враховуючи клопотання Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.       Передати майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району:

будівлі Гінцівського ФАПу у комунальну власність територіальної громади сіл Духівської сільської ради (додаток 1);

 

будівлі Литвяківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у комунальну власність територіальної громади сіл Литвяківської сільської ради (додаток 2).

 

2.     Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги (Сапа А.І.) забезпечити передачу майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, в установленому порядку.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною  власністю.

 

Голова районної ради                                                                                  О.І. Дядечко      

 

Переглянути додаткидо проекту рішення "Про передачу майна, що належитьдо спільної власності територіальних громад сіл району"