УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вісімнадцята сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                від  17 травня  2013 року

 

Про стан оперативного управління

майном, що належить  до  спільної

власності   територіальних  громад

сіл  району,   у  відділі  культури  і

туризму райдержадміністрації

           

            Відповідно до статті 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про оренду державного та комунального майна», заслухавши інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Пазенко Л.В. щодо стану оперативного управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, у відділі культури і туризму райдержадміністрації, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

     1. Інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Пазенко Л.В. «Про стан оперативного управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, у відділі культури і туризму райдержадміністрації» взяти до відома.

 

     2. Відділу культури і туризму райдержадміністрації забезпечити збереження, утримання та ефективне використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, в подальшому.

 

     3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

 

 

Голова районної ради                                                                            О.І.Дядечко