УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сімнадцята сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                       від  22 лютого 2013 року

 

Про внесення  змін  до  рішення   7  сесії шостого

скликання від 5 серпня 2011 року«Про створення

Лубенського районного центру первинної медико-

санітарної допомоги»

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указів Президента України від 06.12.2005 № 1694/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення» та від 27.01. 2010 № 70/2010 «Про додаткові заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення», з метою ефективного та раціонального використання коштів районного бюджету, передбачених на утримання закладів охорони здоров’я та забезпечення надання ними належної медичної допомоги населенню району, приведення штатної чисельності Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги до вимог чинного законодавства України, у зв’язку з реформуванням стоматологічної служби, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.        Внести зміни до рішення сьомої сесії шостого скликання від 5 серпня 2011 року «Про створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги», виклавши пункт 4 рішення в редакції, що додається.

2.        Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги (Сапа А.І.) забезпечити утримання чисельності працівників з урахуванням цього рішення.

3.        Визнати таким, що втратило чинність рішення дванадцятої сесії шостого скликання від 24 травня 2012 року «Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 05.08.2011 «Про створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги».

4.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                                                              О.І. Дядечко

 

Переглянути додатки до рішення " Про  внесення  змін  до  рішення   7  сесії шостого   скликання від 5 серпня 2011 року«Про створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги»