УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шістнадцята сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                             від 25 грудня 2012 року

 

Про передачу будівлі майстерні

Солоницької ЗОШ І-ІІ ступенів

  

       Відповідно до статтей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення районної ради від 16.11.2012 р. «Про Порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району», враховуючи рішення районної ради від 24.05.2011 р. «Про постанову Лубенського міськрайонного суду Полтавської області від 19.01.2011 р.», звернення Засульської сільської ради та відділу освіти районної державної адміністрації, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл району будівлю майстерні Солоницької ЗОШ І-ІІ ступенів   (с. Солониця, вул. Миколенка, 9а) у комунальну власність територіальної громади сіл Засулля та Солониця, інтереси якої представляє Засульська сільська рада.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації забезпечити передачу-прийняття будівлі в установленому порядку.

3. Виконавчому апарату районної ради інформацію про прийняте районною радою рішення довести до відома комунального підприємства «Лубенське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю .

 

 

Голова районної ради                                                                         О.І.Дядечко