УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

пятнадцята сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                       від  16 листопада 2012 року

 

Про  внесення  змін   до   рішення  районної

ради від 16 липня 2004 року«Про створення

Лубенського районного трудового архіву»

 

       Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи», з метою приведення у відповідність установчих документів Лубенського районного трудового архіву до вимог чинного законодавства України, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

      1. Внести зміни до рішення районної ради від 16 липня 2004 року «Про створення Лубенського районного трудового архіву», виклавши додаток 1 до нього в редакції, що додається. 

      2.  Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 28 лютого 2005 року «Про внесення змін до рішення районної ради від 16 липня 2004 року «Про створення Лубенського районного трудового архіву».

      3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

 

Голова районної ради                                                                         О.І. Дядечко

 

Переглянути додатки до рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 16 липня 2004 року "Про створення Лубенського районного трудового архіву"