УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

дванадцята сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                 від  24  травня 2012 року

 

Про   надання    дозволу    Лубенському

районному   центру  первинної  медико-

санітарної   допомоги     на   передачу  в 

оренду приміщень,(частини приміщень)

та іншого майна, які є спільною власністю

територіальних громад сіл району

 

      Відповідно до статтей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги, в установленому порядку вирішувати питання щодо передачі в оренду приміщень, (частини приміщень) та іншого майна, які є спільною власністю територіальних громад сіл району, знаходяться в оперативному управлінні центру і не використовуються за призначенням.

2.Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги забезпечити своєчасне та в повному обсязі надходження орендної плати згідно вимог нормативно-правових актів України.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

 

Голова районної ради                                                                                                                   О.І. Дядечко