УКРАЇНА

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок четверта сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2020 року

Про затвердження площі земель та населених

пунктів в межах колишньої Березівської

сільської ради

Відповідно до пункту 21 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Земельного кодексу України, статті 17 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення Березівської сільської ради народних депутатів від 25.07.1994 року, керуючись технічною документацією по перерозподілу земель між землеволодільцями та землекористувачами на території Березівської сільської ради народних депутатів Лубенського р-ну, Полтавської області, розглянувши звернення виконавчого комітету Засульської сільської ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити площу земель в межах адміністративно-територіальної одиниці колишньої Березівської сільської ради, що становить 2849,6 га на підставі технічної документації по перерозподілу земель між землеволодільцями та землекористувачами на території Березівської сільської ради народних депутатів Лубенського р-ну, Полтавської області (далі – Технічна документація).
  2. Затвердити площу населених пунктів 373,5 га в розрізі населених пунктів згідно Додатку 2 до Технічної документації, а саме:

с. Березівка – 185,2 га;

с. Кревелівка – 62,5 га;

с. Тотчине – 29,4 га;

с. Шинківщина – 96,4 га;

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування.

Голова районної ради                                                                     Г.М. Угляниця