УКРАЇНА

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок четверта сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2020 року

Про затвердження площі земель та населених

пунктів в межах колишньої Литвяківської

сільської ради

Відповідно до пункту 21 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Земельного кодексу України, статті 17 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення Литвяківської сільської ради народних депутатів від 23.03.1994 року, керуючись технічною документацією по перерозподілу земель між землеволодільцями та землекористувачами на території Литвяківської сільської ради народних депутатів Лубенського р-ну, Полтавської області, розглянувши звернення виконавчого комітету Засульської сільської ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити площу земель в межах адміністративно-територіальної одиниці колишньої Литвяківської сільської ради, що становить 5701,2 га на підставі технічної документації по перерозподілу земель між землеволодільцями та землекористувачами на території Литвяківської сільської ради народних депутатів Лубенського р-ну, Полтавської області (далі – Технічна документація).
  2. Затвердити площу населених пунктів 576 га в розрізі населених пунктів згідно Додатку 2.5.2 до Технічної документації, а саме:

с. Литвяки – 366,0 га;

с. Покровське (Жовтневе) – 10 6,1 га;

с. Червоні Пологи – 103,9 га;

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування.

Голова районної ради                                                                    Г.М. Угляниця