УКРАЇНА

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок четверта сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2020 року

Про затвердження площі земель та населених

пунктів в межах колишньої Мацковецької

сільської ради

Відповідно до пункту 21 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Земельного кодексу України, статті 17 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення Мацковецької сільської ради народних депутатів від 12.06.1992 року, керуючись технічною документацією по перерозподілу земель між землеволодільцями та землекористувачами на території Мацковецької сільської ради народних депутатів Лубенського р-ну, Полтавської області, розглянувши звернення виконавчого комітету Засульської сільської ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити площу земель в межах адміністративно-територіальної одиниці колишньої Мацковецької сільської ради, що становить 3992 га на підставі технічної документації по перерозподілу земель між землеволодільцями та землекористувачами на території Мацковецької сільської ради народних депутатів Лубенського р-ну, Полтавської області (далі – Технічна документація).
  2. Затвердити площу населених пунктів 583,7 га в розрізі населених пунктів згідно Додатку 5.2 до Технічної документації, а саме:

с. Мацківці – 494,4 га;

с. Мацкова Лучка – 89,3 га;

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування.

                                                  Голова районної ради                                                                      Г.М. Угляниця