УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять дев’ята сесія сьомого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   від 21 червня 2018 року

Про передачу майна закладі

охорони здоров’я

     Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Бюджетного Кодексу України, рішення районної ради від 16.11.2012р. «Про порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району», враховуючи клопотання Сенчанської сільської ради від 22.05.2018 р. районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати з 01 серпня 2018 року у комунальну власність Сенчанської сільської ради Лохвицького району майно Шеківського та Хитцівського ФАПів (основні засоби, малоцінні, швидкозношувальні та господарські предмети, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, тощо), що належать до спільної власності територіальних громад сіл району у комунальну власність Сенчанської сільської ради.
  2. Передати повноваження по передачі майна (основних засобів, малоцінних, швидкозношувальних та господарських предметів, нематеріальних активів, інших необоротних матеріальних активів, тощо) КНП «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                   Г.М.Угляниця