УКРАЇНА 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять восьма сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 квітня 2018 року

Про затвердження статуту Жданівського навчально-

виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ

ступенів-дошкільний навчальний заклад» Лубенської

районної ради Полтавської області у новій редакції

       Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування України», Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», Положенням про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 777 (із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України № 79 від 20.01.2016, №574 від 31.08.2016, №289 від 19.04.2017), Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778 та з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі у районі, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити статут Жданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради Полтавської області у новій редакції (додається).
  2. Директору Жданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради Полтавської області подати відповідні документи для державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в ЄДР щодо Жданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради Полтавської області.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                        Г.М. Угляниця

 

Переглянути додатки