УКРАЇНА  

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять восьма сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 11 квітня 2018 року

Про внесення змін до Комплексної

програми розвитку архівної справи

в Лубенському районі на 2018 рік

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015р. №1000/5 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 22 червня 2015 року за №736/27181, та відповідно рішення двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року «Про передачу в 2018 році бюджетних трансфертів з бюджету Сенчанської сільської ради Лохвицького району Лубенському районному бюджету на централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Комплексної програми розвитку архівної справи в Лубенському районі на 2018 рік, затвердженої рішенням двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 06 грудня 2017 року, виклавши програму з додатками в новій редакції (додається).
  2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Комплексної програми в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                    Г.М. Угляниця  

 

Переглянути додатки