УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Двадцять п’ята сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                     від 06 грудня 2017 року

Про стан законності, боротьби зі

злочинністю, охорони громадського

порядку та результати діяльності

прокуратури та відділу поліції на

території Лубенського району

       Відповідно до пункту 36 статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 51-1 Закону України «Про прокуратуру», Закону України «Про Національну поліцію», заслухавши інформацію керівника Лубенської місцевої прокуратури Соболєва О.В., т.в.о. начальника Лубенського відділу ГУНП в Полтавській області Бондаренка Є.В.,  районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформацію про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Лубенської місцевої прокуратури та Лубенського відділу ГУНП в Полтавській області на території Лубенського району за 9 місяців 2017 року  взяти до відома.
  2. Доручити районній державній адміністрації розробити та подати на затвердження до районної ради Програму профілактики правопорушень на території Лубенського району. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                      Г.М.Угляниця

 

Переглянути додатки:

додаток 1

додаток 2