Відповідно до  статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Закону України «Про статус та соціальний захист громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію заступника начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Калайди Н.О. «Про дотримання в районі законодавства України щодо соціального захисту учасників ліквідації аварії на ЧАЄС» взяти до відома.

2. Районній державній  адміністрації:

2.1. Спрямувати зусилля управлінь та  відділів райдержадміністрації на безумовне виконання чинного  законодавства України щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

2.2. Вирішувати в установленому порядку питання  щодо виділення коштів з районного бюджету для надання допомоги сім’ям померлих ліквідаторів та на лікування тяжко хворих громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС.

2.3. Покращити проведення щорічної диспансеризації громадян, які постраждали  внаслідок аварії  на  ЧАЕС.

2.4.  Забезпечити відповідну організаційну роботу з метою оперативного вирішення поточних проблем сімей, які втратили годувальника - учасника ліквідації аварії на  ЧАЕС.

2.5. Продовжити організаційну  роботу по створенню куточків свідчень чорнобильської трагедії в  музеях навчальних закладів району з метою виховання підростаючого покоління на прикладах мужності земляків-ліквідаторів аварії на ЧАЄС.

2.6.  Проводити подальшу роботу по виконанню вимог законодавства щодо забезпечення житлом сімей громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС.

2.7.  Тримати на постійному контролі стан  дотримання автоперевізниками  вимог законодавства України по пільговому перевезенню громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС.

2.8. Звернутись до обласної державної адміністрації та обласної ради з проханням вирішити питання розширення неврологічного відділення для осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС Лубенського обласного госпіталю інвалідів війни.

3. Рекомендувати сільським радам району забезпечити дотримання  законодавства   України  щодо соціального   захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  на  підпорядкованих територіях.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                      О.І.Дядечко