Відповідно до статтей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», статтей 16, 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та, з метою забезпечення належної доступності і якості первинної медико-санітарної допомоги населенню територіальної громади сіл району, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Створити Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги.

2. Затвердити Статут Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги (додаток 1).

3. Затвердити структуру Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги (додаток 2).

4. Установити граничну чисельність працівників Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги в кількості 310 штатних одиниць.

5. Відділу охорони здоров`я райдержадміністрації здійснити заходи щодо передачі майна закладів охорони здоров`я (основні засоби, малоцінні, швидкозношувальні та господарські матеріали, тощо) в оперативне управління Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги в установленому порядку.

6. Визнати такими, що втратили чинність рішення Лубенської районної ради від 22.09.2010 «Про створення централізованої бухгалтерії при відділі охорони здоров`я», від 22.12.2010 «Про внесення змін до рішення Лубенської районної ради від 22.09.2010 «Про створення централізованої бухгалтерії при відділі охорони здоров`я», від 24.05.2011 «Про створення комунального підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області».

7. Організацію виконання цього рішення покласти на райдержадміністрацію.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                      О.І.Дядечко

 

Переглянути додатки до рішення сесії "Про створення Лубенського районного центру первинної медико - санітарної допомоги"