Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 92 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення належного централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.     Погодити передачу до районного бюджету в 2012 році бюджетних трансфертів у розмірі 91700 гривень для централізованого тимчасового зберігання Лубенським районним трудовим архівом архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду (додаток 1).

2.     Голові районної ради Дядечку О.І. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2012 році між районною та сільськими радами в терміни, визначені законодавством України.

3.     Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4.     Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                                  О.І. Дядечко

 

Переглянути додатки до рішення сесії "Про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району в 2012 році на централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду"