УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Двадцять третя сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 вересня 2017 року

Про передачу в 2018 році бюджетних трансфертів

з бюджету об’єднаної  територіальної  громади

с. Засулля Лубенському районному бюджету на

централізоване тимчасове  зберігання архівних

документів, що не належать до Національного

архівного фонду

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 93, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення належного централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, районна рада

ВИРІШИЛА:

     1. Прийняти в 2018 році до районного бюджету із бюджету об’єднаної територіальної громади с. Засулля міжбюджетні трансферти у сумі                 122238,00 гривень для централізованого тимчасового зберігання Лубенським районним трудовим архівом архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на території Засульської сільської ради, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

    2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2018 році між районною та сільською радою в строки визначені законодавством України.

  1. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця

 

Переглянути додатки