УКРАЇНА

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Шістнадцята сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 березня  2017 року

Про прийняття у 2017 році бюджетних

трансфертів із бюджету Засульської

сільської ради на утримання Лубенського

районного центру соціальних  служб для

сім`ї, дітей та молоді

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 89, 93, 101 Бюджетного кодексу України, враховуючи рішення двадцять другої сесії Засульської сільської ради сьомого скликання від 20 лютого 2017 року «Про передачу в 2017 році бюджетних трансфертів Лубенському районному бюджету на утримання Лубенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді», з метою належного утримання Лубенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до районного бюджету в 2017 році міжбюджетні трансферти (іншу субвенцію) у сумі 59735 грн. на утримання Лубенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2017 році між Лубенською районною радою та Засульською сільською радою Лубенського району.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

Голова районної ради                                                                            Г.М.Угляниця