УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 П’ятнадцята сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 лютого  2017 року

Про передачу майна закладів

охорони здоров’я

         Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Бюджетного кодексу України, рішення районної ради від 16.11.2012р. «Про порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району», враховуючи звернення Засульської сільської ради від 05.01.2017р.,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати до 01 березня 2017 року у комунальну власність Засульської об’єднаної територіальної громади, інтереси якої представляє Засульська сільська рада майно (основні засоби, малоцінні, швидкозношувані та господарські предмети, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, тощо) закладів охорони здоров’я, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, інтереси яких представляє Лубенська районна рада (додаток).

2. Передати повноваження по передачі майна (основних засобів, малоцінних, швидкозношуваних та господарських предметів, нематеріальних активів, інших необоротних матеріальних активів, тощо) закладів охорони здоров’я, які розташовані на території об’єднаної територіальної громади і знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл району, інтереси яких представляє Лубенська районна рада, Лубенському районному центру ПМСД.

3. Рекомендувати Засульській об’єднаній територіальній громаді, інтереси якої представляє Засульська сільська рада, створити окрему юридичну особу для надання медичних послуг.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                       Г.М.Угляниця

 

Переглянути додатки