УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Тринадцята сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                від 18 січня 2017 року

Про встановлення у 2017 році вартості

 харчування дітей у дошкільних

та загальноосвітніх  навчальних

закладах району

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 5 Закону України «Про охорону  дитинства», статті 25 Закону України «Про освіту», з метою забезпечення належного рівня організації харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити на 2017 рік вартість харчування на день для вихованців дошкільних навчальних закладів району за нормами харчування для дітей відповідного віку з урахуванням режиму роботи закладів та вікових категорій дітей:

1)  групи з перебуванням дітей 9 годин віком від одного до трьох років –  17 гривень;

2)  групи з перебуванням дітей 9 годин віком від трьох до шести (семи) років – 21 гривня;

2. Встановити на 2017 рік плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району для батьків та осіб, які їх замінюють, що становить 50 відсотків від вартості харчування на день:

1)  групи з перебуванням дітей 9 годин віком від одного до трьох років – 8 гривень 50 копійок;

2)  групи з перебуванням дітей 9 годин віком від трьох до шести (семи) років – 10 гривень 50 копійок;

3.  Зменшити у 2017 році розмір плати на 50 відсотків для батьків, у сім`ях яких виховується троє і більше дітей.

4.  Звільнити у 2017 році від оплати за харчування дітей пільгових категорій (дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей інвалідів та дітей із сімей, які отримують  допомогу відповідно до Закону України «Про  державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників антитерористичної операції на сході України ).

5. Забезпечити у 2017 році безоплатними обідами у загальноосвітніх навчальних закладах Лубенського району у 2017 році дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних інклюзивних класах та дітей із сімей, які отримують  допомогу відповідно до Закону України «Про  державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників антитерористичної операції на сході України, учнів 1-4 класів за нормами харчування для дітей відповідного віку.

6. Встановити на 2017 рік грошову норму витрат на безоплатний обід одного учня віком від 6 до 10 років у розмірі 8 гривень, від 10 років і старше – 9 гривень в день на одного учня із зазначених пільгових категорій.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                        Г.М. Угляниця