УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Тринадцята сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                   від 18 січня 2017 року

Про затвердження мережі навчальних закладів,

установ освіти району та граничної кількості

штатних одиниць

Відповідно до статті 43 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 14 Закону України „Про освіту”, враховуючи Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1205, Типові штатні нормативи дошкільних  навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055, Типові штатні нормативи позашкільних  навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2012 № 1203, з метою забезпечення реалізації захисту конституційних прав громадян на одержання дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити мережу навчальних закладів та установ освіти району з 1лютого 2017 року (додаток 1).

2. Затвердити граничну кількість штатних одиниць навчальних закладів та установ освіти району з 1 березня 2017 року (додаток 2).

3. Відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити утримання навчальних закладів та установ освіти району та їх штатної чисельності в межах бюджетних призначень, що затверджуються районною радою щорічно.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 15 січня 2016 року «Про затвердження мережі навчальних закладів та установ освіти району та граничної кількості штатних одиниць».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                       Г.М. Угляниця

 

Переглянути додатки