УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Тринадцята сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н

від 18 січня 2017 року

 

Про затвердження переліку  закладів  культури

базової мережі районного рівня та їх граничної

штатної чисельності

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24 Закону України «Про культуру», враховуючи типові штатні нормативи клубних закладів, затверджені наказом Міністерства культури України від 20.09.2011 №767/16-11, передачу об’єктів культури до комунальної власності Засульської ОТГ, інтереси яких представляє Засульська сільська рада, районна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити перелік закладів культури базової мережі районного рівня з 01.02.2017р (додаток 1).

2. Затвердити  граничну штатну чисельність закладів культури базової мережі районного рівня з 01.02.2017р (додаток 2).

3. Визнати такими, що втратили чинність рішення районної ради від 24 квітня 2015 року «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності» та від 26 лютого 2016 року «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності».

4. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації забезпечити утримання закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності в межах бюджетних призначень, що затверджуються районною радою щорічно, з урахуванням цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                    Г.М.Угляниця

 Переглянути додатки