УКРАЇНА

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 квітня 2016 року

Про роботу Окіпського дошкільного

навчального закладу у 2016 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 16 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 № 228 «Про порядок створення, реорганізації та ліквідації навчально-виховних закладів», з метою забезпечення права дітей дошкільного віку, які проживають на території Окіпської сільської ради, на доступність здобуття дошкільної освіти,  районна рада 

ВИРІШИЛА:

  1. Відновити роботу Окіпського дошкільного навчального закладу «Малятко» із сезонним перебуванням дітей з 1 травня 2016 року по  31 жовтня 2016 року.
  2. Відділу освіти районної державної адміністраціїзабезпечити проведення організаційних заходів по підготовці Окіпського дошкільного навчального закладу «Малятко» із сезонним перебуванням до роботи.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення та з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                                                          Г.М. Угляниця