УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять пята сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                             від 11 вересня 2015 року

Про реорганізацію Лубенського районного

науково-методичного центру

 

 

       Відповідно до статей 142, 144 Конституції України, статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування України», статей 21, 23, 24 КЗпП України, статті 108 Цивільного кодексу України, статті 19 Закону України "Про освіту", рішення шістнадцятої сесії Лубенської районної ради шостого скликання від 25.12.2012 "Про створення Лубенського районного науково-методичного центру", враховуючи положення наказу міністерства освіти і науки України від 08.12.2008 № 1119 «Про затвердження Положення про районний (міський) методичний кабінет центр)», розглянувши подання голови районної державної адміністрації, районна рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Реорганізувати Лубенський районний науково-методичний центр у Лубенський районний методичний центр з 1 січня 2016 року.
  2. Фінансово-господарську діяльність Лубенського районного методичного центру перевести на обслуговування централізованої бухгалтерії відділу освіти з 1 січня 2016 року.
  3. Установити граничну чисельність працівників Лубенського районного методичного центру у кількості 11,75 одиниць з 1 січня 2016 року.
  4. Директору Лубенського районного науково-методичного центру (Шевченко Л. П.) підготувати зміни до Статуту Лубенського районного науково-методичного центру та подати його на розгляд чергової сесії для затвердження.

   5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю; з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                                            О.В. Темченко