УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять пята сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                          від 11 вересня 2015 року

 

Про призначення директора Лубенського

районного науково-методичного центру

 

 

            Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування України», рішення тринадцятої сесії Лубенської районної ради шостого скликання від 27.07.2012 "Про Порядок призначення та звільнення керівників підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл району, Положення про контракт з керівником та типову форму контракту", рішення шістнадцятої сесії Лубенської районної ради шостого скликання від 25.12.2012 р. "Про створення Лубенського районного науково-методичного центру", враховуючи положення наказу Міністерства освіти і науки України від 08.12.2008 №1119 "Про затвердження Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр)", розглянувши подання районної державної адміністрації, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

   1. Призначити на посаду директора Лубенського районного науково-методичного центру Шевченко Людмилу Петрівну з 11.09.2015 року.

     2. Доручити голові Лубенської районної ради Темченку О.В. заключити контракт з директором Лубенського районного науково-методичного центру Шевченко Людмилою Петрівною в установленому порядку терміном на                       5 років.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю.

 

Голова районної ради                                                                                     О.В. Темченко