УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять третя сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                   від 17 червня 2015 року

Про затвердження звітів

про незалежну оцінку майна

       Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності», враховуючи рішення районної ради від 24.04.2015 р. «Про надання дозволу на відчуження майна», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

     1. Затвердити звіт про незалежну оцінку майна , що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, відповідно до якого ринкова вартість автомобіля DAEWOONUBIRA, 1998 року випуску, реєстраційний № 55565 СН, складає 22354 (двадцять дві тисячі триста п’ятдесят чотири грн. 00 коп.) без ПДВ.

     2. Затвердити звіт про незалежну оцінку майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, відповідно до якого ринкова вартість автомобіля DAEWOOLanos, 1998 року випуску, реєстраційний          № 77740 СН, складає 15603 (п'ятнадцять тисяч шістсот три грн. 00 коп.) без ПДВ.

   3. Голові районної ради Темченку О.В. забезпечити в установленому порядку відчуження майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, шляхом продажу через аукціон з урахуванням звітів про незалежну оцінку.

     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                       О.В.Темченко