Тридцята сесія шостого скликання

від ________________ 2014 року

Про прийняття майна на баланс

Лубенської   районної   ради

Відповідно до статті 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статті 78 Господарського кодексу України та враховуючи Постанову Господарського суду Полтавської області «Про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури», районна рада

1. Взяти на баланс районної ради майно, що знаходиться в оперативному управлінні та на балансі ЛРК ЖЕУ «Комунжитлосервіс-2000» (додаток 1)

2.   Створити комісію по прийманню-передачі майна (додаток 2)

3.   Комісії забезпечити передачу-прийняття майна відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, звязку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                  О.В.Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про прийняття майна на баланс Лубенської районної ради"