Тридцята сесія шостого скликання

від ________________ 2014 року

Про затвердження технічної документації

про нормативну грошову оцінку земельної

ділянки гр. Ковтюху О.Г.

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 10, 81, 186, 201, 206 Земельного Кодексу України, Закону України «Про оцінку землі»,   Податкового кодексу України, районна рада

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,4250 га, в сумі 108 885,00 гривень, яка надана в користування гр. Ковтюху Олексію Григоровичу - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Тарандинцівської сільської ради Лубенського району (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування.

Голова районної ради                                                                                          О.В. Темченко