двадцята сесія шостого скликання

від ________________ 2013 року

Про внесення змін до рішення

районної ради від 17 травня 2013 року

«Про передачу в 2013 році бюджетних

трансфертів між місцевими бюджетами

Лубенського району на безкоштовний

підвіз школярів»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 101, 106 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення регулярного безкоштовного підвезення до місця навчання і додому школярів, які проживають на території Березівської, Вовчицької та Новооріхівської сільських рад, районна рада

1. Внести до пункту 1 рішення вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 17 травня 2013 року «Про передачу в 2013 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на безкоштовний підвіз школярів» із змінами наступні зміни:

цифри «348445,25» замінити цифрами «371395,25»;

додаток 1 до рішення викласти у редакції, що додається.

2. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                    О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 17 травня 2013 року "Про передачу в 2013 році  бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами  Лубенського району набезкоштовний підвіз школярів".