Проект

 

Лубенська районна рада

 

Полтавської області

 

Двадцята сесія шостого скликання

 

РІШЕННЯ

 

від 27 вересня 2013 року

 

Про передачу в 2014 році

 

бюджетних трансфертів

 

між місцевими бюджетами

 

Лубенського району

 

на утримання ЦДЮТ

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 92, 101, 106 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення створення необхідних умов для виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації та продуктивної праці учнів, які проживають на території Лубенського району, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити передачу до районного бюджету в 2014 році бюджетних трансфертів у сумі 548 365 гривень на утримання Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

 

2. Голові районної ради Дядечку О.І. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2014 році між районною та сільськими радами в строки, визначені законодавством України.

 

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

Голова районної ради                                                                   О.І. Дядечко

 

Переглянути додатки допроекту рішення "Про передачу в 2014 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського  району на утримання ЦДЮТ"