Лубенська районна рада Полтавської області

дев’ятнадцята сесія шостого скликання

РІШЕННЯ

від ________________ 2013 року

 

Про передачу в 2014 році

бюджетних трансфертів

Лубенській міській раді

на надання медичної допомоги

населенню району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 93 Бюджетного кодексу України, з метою належного обслуговування населення, яке проживає на території району установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Передати у 2014 році Лубенській міській раді бюджетні трансферти у розмірі 31,5 відсотків до розрахункових показників обсягу видатків на охорону здоров'я зведеного бюджету району на надання первинної медико-санітарної, амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної допомоги населенню, яке проживає на території району, установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету.

2. Голові районної ради Дядечку О.І. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2014 році між районною та міською радами в терміни, визначені законодавством України.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                   О.І. Дядечко

 

Переглянути додатки до проекту рішення "Про передачу в 2014 році бюджетних трансфертів Лубенській міській раді на наданнямедичної допомоги населенню району"