дев’ятнадцята сесія шостого скликання

від ________________ 2013 року

Про ліквідацію навчальних закладів

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 6 статті 11 Закону України "Про загальну середню освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 №228 "Про порядок створення, реорганізації та ліквідації навчально-виховних закладів», подання районної державної адміністрації від 19 липня 2013 року,   враховуючи рішення   тридцятої сесії Тарандинцівської сільської ради шостого скликання від 11 липня 2013 року «Про надання згоди» та рішення тридцять п'ятої позачергової сесії Михнівської сільської ради шостого скликання від 15 липня 2013 року «Про надання згоди на закриття В’язівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Ліквідувати Губську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та В’язівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області з 1 вересня 2013 року.
  2. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл району будівлі та споруди Губської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у комунальну власність територіальної громади сіл, інтереси яких представляє Тарандинцівська сільська рада.
  3. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл району будівлі та споруди В’язівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у комунальну власність територіальної громади сіл, інтереси яких представляє Михнівська сільська рада.
  4. Відділу освіти районної державної адміністрації забезпечити передачу-прийняття в установленому порядку.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                 О.І.Дядечко