дев’ятнадцята сесія шостого скликання

від ________________ 2013 року

Про внесення змін до рішення районної

ради від 25 грудня 2012 року « Про

Програму економічного і соціального

розвитку Лубенського району на 2013 рік»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 7 статі 2, пункту 1 статі 16, статті 17 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», районна рада

1. Внести зміни до рішення шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 25 грудня 2012 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2013 рік» (додаються).

2. Райдержадміністрації забезпечити організацію виконання Програми економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2013 рікз урахуванням цього рішення.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                                                                      О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення " Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2012 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2013 рік»