Проект

Лубенська районна рада

Полтавської області

дев’ятнадцята сесія шостого скликання

РІШЕННЯ

від ________________ 2013 року

Про внесення змін до рішення районної

ради від 25 грудня 2012 року « Про

Програму економічного і соціального

розвитку Лубенського району на 2013 рік»

 

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 7 статі 2, пункту 1 статі 16, статті 17 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», районна рада

ВИРІШИЛА:

     1. Внести зміни до рішення шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 25 грудня 2012 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2013 рік» (додаються).

     2. Райдержадміністрації забезпечити організацію виконання Програми економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2013 рікз урахуванням цього рішення.

     3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

 

Голова районної ради                                                                                                                      О.І. Дядечко    

 

Переглянути додатки до проекту рішення " Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2012 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2013 рік»