дев’ятнадцята сесія шостого скликання

Про районну Програму

розвитку культури

на 2013-2015 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру» районна рада

1. Затвердити районну Програму розвитку культури на 2013-2015 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання районної Програми розвитку культури на 2013-2015 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                              О.І.Дядечко

Переглянути додатки до пролекту рішення "Про районну Програму розвитку культури на 2013-2015роки"