Проект

Лубенська районна рада

Полтавської області

 

дев’ятнадцята сесія шостого скликання

 

РІШЕННЯ

від ________________ 2013 року

 

Про передачу  в 2014 році бюджетних трансфертів

Лубенській  міській  раді  на  надання  послуг  із

соціальної  реабілітації  дітей - інвалідів,  які

проживають на території району

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 93 Бюджетного кодексу України, з метою належного обслуговування сільських дітей з обмеженими фізичними можливостями у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати у 2014 році Лубенській міській раді бюджетні трансферти у розмірі 100,0 відсотків до розрахункових показників обсягу видатків на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями в Центрах соціальної реабілітації дітей-інвалідів та Центрах професійної реабілітації інвалідів зведеного бюджету району на надання послуг із соціальної реабілітації дітей-інвалідів, які проживають на території району, Лубенським міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради.

2. Голові районної ради Дядечку О.І. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2014 році між районною та міською радами в терміни, визначені законодавством України.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                              О.І. Дядечко

 

 

Переглянути додатки до проекту рішення " Про передачу в 2014 році  бюджетних трансфертів  Лубенській міській раді на надання послуг із соціальної  реабілітації дітей-інвалідів,які проживають на території району"