Проект
                                                                                                             РІШЕННЯ

                                                                                                        сесії районної ради

                                                                                        від ________________ 2013

 

Про надання дозволу на списання

майна, що належить до спільної власності

територіальних громад сіл району

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 16 листопада 2012 року «Про Порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району», враховуючи клопотання Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги (Сапа А.І.) на списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району згідно з додатком.
  2. Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги забезпечити списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

 

 

Голова районної ради                                                                                  О.І. Дядечко

 

Переглянути додатки до проекту рішення "Про надання дозволу на списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району"