ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

____________  сесія шостого скликання

від   _____________________

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельних

ділянок

Відповідно до ст..43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.10, 17, 93, 124. 186, 201, 206 Земельного Кодексу України, Законів України "Про оцінку землі", "Про оренду землі», Податкового кодексу України, районна рада

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок наданих в оренду гр. Китайгорі Олексію Івановичу   загальною площею 0,45 га, в тому числі: 0,30 га – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, 0,15 га - для комерційного та іншого використання за межами населених пунктів на території Калайдинцівської сільської ради (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування.

Голова районної ради                                                                                 О.І. Дядечко