Проект

Лубенська районна рада

Полтавської області

 

_____________ сесія шостого скликання

 

РІШЕННЯ

від ________________ 2013 року

 

Про роботу районного трудового архіву

по забезпеченню централізованого

тимчасового зберігання  архівних

документів, що не належать до

Національного архівного фонду

 

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи», Положення про Лубенський районний трудовий архів та з метою належного забезпечення централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на території району, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, ефективного використання відомостей, що містяться в документах, захисту прав і законних інтересів громадян, районна рада

                                              

ВИРІШИЛА:

 

     1.Інформацію про роботу районного трудового архіву по забезпеченню централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду взяти до відома.

     2. Завідувачу районним трудовим архівом Солошенко Н.А. і в подальшому з дотриманням чинного законодавства України забезпечити :

приймання та зберігання документів підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, що працюють на території району або ліквідовані в установленому порядку;

науково- технічне опрацювання документів, що прийняті на зберігання;

облік документів в порядку , передбаченому нормативно-правовими актами.

       З. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

 

 

Голова районної ради                                                                       О.І. Дядечко