Проект

 

УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________ сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                  від   _____________________

 

Про внесення змін до рішення районної ради

від 17 лютого 2012 року «Про затвердження

переліку закладів культури базової мережі

районного рівня та  їх граничної штатної

чисельності»

 

 

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про культуру», враховуючи положення наказу управління культури Полтавської обласної державної адміністрації від 17.12.2012 р. № 413 «Про присвоєння звання «народний», «зразковий аматорський колектив», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до рішення районної ради від 17 лютого 2012 року «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності», виклавши додаток 2 до нього в редакції, що додається.
  2. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації забезпечити утримання закладів культури базової мережі районного рівня та їх штатної чисельності в межах бюджетних призначень, що затверджуються радою щорічно з урахуванням цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                         О.І. Дядечко

                                                                                                                          

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 17 лютого 2012 року "Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності"