Проект

 

УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________  сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                             від   _____________________

 

Про комплексну  Програму по забезпеченню

 житлом дітей-сиріт, дітей,

позбавлених батьківського піклування,

та осіб з їх числа

в Лубенському районі на 2013-2015 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про Загальнодержавну  програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», «Про охорону дитинства», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», районна рада

ВИРІШИЛА:

     1.     Затвердити комплексну  Програму по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Лубенському районі на 2013-2015 роки (додається).

          2.  Районній державній адміністрації забезпечити безумовне виконання комплексної Програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Лубенському районі на 2013-2015 роки.

      3. Рекомендувати сільським радам розглянути питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на своїх пленарних засіданнях.

4.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

 

Голова ради                                                                         О.І. Дядечко

 

Переглянути додатки до проекту рішення " Про комплексну Програму по забезпеченню житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Лубенському районі на 2013 - 2015 роки"