Проект

 

УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________ сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                    від   _____________________

 

Про утворення амбулаторії

загальної практики   сімейної медицини

в с.Духове

 

 

       Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указів Президента України від 06.12.2005 № 1694/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров'я населення» та від 27.01.2010 № 70/2010 «Про додаткові заходи щодо реформування системи охорони здоров'я населення», з метою покращення якості та доступності надання медичної допомоги населенню Духівської сільської ради, враховуючи віддаленість її населених пунктів, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити амбулаторію загальної практики  сімейної медицини в с.Духове шляхом реорганізаці її базових складових - ФАПів в селах .Духове та Гінці.

2. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації здійснити заходи по реорганізації ФАПів селах Духове і Гінці та організації роботи амбулаторії в с. Духове відповідно до чинного законодавства України.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                                    О.І. Дядечко