Проект

 

УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________  сесія шостого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

  від   _____________________

 

Про внесення змін до рішення сесії

районної ради від 05.08.2011

«Про створення Лубенського районного

центру первинної медико – санітарної

допомоги».

 

 

Відповідно до статтей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указів Президента України від 06.12.2005 № 1694/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров'я населення» та від 27.01.2010 № 70/2010 «Про додаткові заходи щодо реформування системи охорони здоров'я населення», з метою ефективного та раціонального використання коштів районного бюджету, передбачених на утримання закладів охорони здоров’я та забезпечення надання ними належної медичної допомоги населенню сіл району, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення сьомої сесії районної ради шостого скликання від 05.08.2011 «Про створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги», виклавши пункт 4 в наступній редакції:

«Установити граничну чисельність працівників Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги в кількості 305 штатних одиниць».

2. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації забезпечити виконання цього рішення в установленому законодавством України порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                                                    О.І. Дядечко