Проект

 

УКРАЇНА

 

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________  сесія_____________ скликання

 

РІШЕННЯ 

 від   _____________________

                                                                                                            

 

 

Про надання права на

отримання позик на покриття

тимчасових касових розривів

районного бюджету у 2012 році

 

 

 

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 43, частини першої статті 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини п’ятої статті 43, пункту 2 частини першої статті 73 Бюджетного кодексу України,  Порядку покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1204, та, з метою забезпечення першочергових видатків районного бюджету у 2012 році, районна рада


ВИРІШИЛА:

 

1. Надати право фінансовому управлінню Лубенської районної державної адміністрації на отримання позик на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету у 2012 році за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка.

 

 2. Уповноважити на укладання договорів про отримання позик на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету у 2012 році в органах Державної казначейської служби України начальника фінансового управління районної державної адміністрації Самійленко Світлану Іванівну.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                    О.І. Дядечко