__________ сесія сьомого скликання

від ________________ 2019 року

Про затвердження мережі закладів

та установ освіти району та граничної

кількості штатних одиниць

Відповідно до статі 43 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 66 Закону України «Про освіту», враховуючи Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1205 (зі змінами), Типові штатні нормативи дошкільних  навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055, Типові штатні нормативи позашкільних  навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2012 № 1203 з метою забезпечення реалізації захисту конституційних прав громадян на одержання дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, районна рада

1. Затвердити мережу закладів та установ освіти (додаток 1).
  2. Затвердити граничну кількість штатних одиниць закладів та установ освіти району (додаток 2).
  3. Відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити утримання навчальних закладів та установ освіти району та їх штатної чисельності в межах бюджетних призначень, що затверджуються районною радою щорічно.
  4. Визнати такими, що втратили чинність рішення двадцять восьмої  сесії районної ради сьомого скликання від 11 квітня 2018 року  «Про затвердження мережі навчальних закладів, установ освіти району та граничної кількості штатних одиниць» та тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 31 жовтня 2018 року «Про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження мережі навчальних закладів, установ освіти району та граничної кількості штатних одиниць».
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                         Г.М. Угляниця

Переглянути додатки