_____________ сесія сьомого скликання

районною державною адміністрацією

у 2017 - 2018 роках делегованих їй

районною радою повноважень

Відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України № 545/2016 «Про першочергові заходи з розвитку місцевого самоврядування в Україні на 2017 рік» та з метою здійснення заходів, спрямованих на ефективне виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень, наданих радою, розглянувши подання районної державної адміністрації, районна рада

1. Затвердити районну цільову Програму забезпечення виконання Лубенською районною державною адміністрацією у 2017-2018 роках делегованих їй районною радою повноважень (додається).

2. Організацію виконання районної цільової Програми забезпечення виконання Лубенською районною державною адміністрацією у 2017-2018 роках делегованих повноважень районною радою покласти на райдержадміністрацію.

3. Районній державній адміністрації забезпечити інформування районної ради про реалізацію Програми після завершення її дії, у січні 2019 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                                       Г.М.Угляниця

переглянути додаток до проекту рішення